İçeriğe geçin

Su Kaçağı Bahçelievler Pimaş Açma İstanbul

Bahçelievler İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir.

Ev ve iş yerlerindeki gider tesisatlarında kullanılmakta olan pimaşlar, farklı kullanım alanlarına göre değişik sebeplerden dolayı tıkanabilmektedirler.

Tıkalı pimaş açma işlemi için ehliyetsiz tesisatçılar özellikle pimaşların değiştirilmesi konusunda yanlış bilgilendirme yapmaktadır. Acemi’ce yapılan işlem sonucu sorunlu pimaşa ulaşılırken kırılan dökülen tuvalet banyo ve mutfaklar için size ayrıca bir risk getirirler.

Ucuza kanal açma işi yapmak isteyen kişiler genellikle evinizin başka bir yerine de zarar vererek tadilat masrafları ve benzeri külfetlerle işi olduğundan çok daha yüksek maddi giderlere sebebiyet vermektelerdir.

Kameralı robotla tıkanıklık açma kısa zaman içerisinde sizi zor durumdan kurtarmaktadır. Firmamız için basit bir işlem olan tıkanıklık açma gerekli ekipmanlarla ve aparatlarla, uzman ekiplerimizle kaliteli sonuçlar almamızı sağlamaktadır.

Bu işlemleri yaparken evinizi kirletmiyoruz, gider borularına zarar vermiyoruz ve size ekstra tadilat masrafları çıkarmıyoruz.  Tuvalet tıkanıklığı, banyo gideri, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, binalarda ortak kullanılan ana pimaş tıkanıklığı, logar tespiti gibi içinden çıkılması güç problemler için bize ulaşın kaliteli hizmet alın. Yirmi yıldır tesisat sektöründe hizmet vermekte olan Ersoylar Tesisat, deneyimli ekipleri ve teknolojik aletleri ile tıkalı boruların açılması konusunda siz değerli müşterilerimize mümkün olan en kaliteli hizmeti sunmaktadır. İstanbul’un bütün ilçelerine, semtlerine ve Bahçelievler’e haftanın 7/24 saat kaliteli hizmet sunmaktayız.

Bahçelievler Pimaş Açma Servisi

Yeni Bosna merkez mahallesi, Zafer mahallesi, Fevzi çakmak mahallesi, Hürriyet mahallesi, Soğanlı mahallesi, Kocasinan merkez mahallesi, Şirinevler mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Bahçelievler mahallesi, Çoban çeşme mahallesi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahcelievler-su-kacagi