İçeriğe geçin

Fayanstan Gelen Suyu Bulma

Fayanstan Gelen Suyu Bulma için bazı özel cihazlar kullanmaktayız. Ersoylar tesisat olarak tüm su kaçaklarına gerekli tüm müdahaleleri yapıyoruz. Sadece  su kaçakları değil tüm tesisat alanında bütün İstanbul ilçelerine hizmet veren firmamız sadece bir telefon uzağınızdadır. Bizi tüm tesisat ihtiyaçlarınız da arayabilir, yardım ve daha detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Ayrıca Pimaş Açma ve Petek Temizliği hizmetlerini de sunmaktayız.

Pimaşlar çeşitli yanlış kullanımlar sonucu tıkanmaktadır. Firmamız pimaş tıkanıklıklarını kırmadan ve dökmeden özel tıkanıklık açma robotları ile kısa süre içerisinde açmaktadır ve bu işlem esnasında hiçbir eşyanız zarar görmemektedir.

Petekleriniz ise kış aylarında ki yoğun kullanıma bağlı olarak oldukça fazla kirlenir. Buna bağlı olarak peteklerde yarı yarıya ısı kaybı yaşanmaktadır. Firmamız petek lerin temizliğini oldukça özenli ve ilaçlı bir şekilde yapmaktadır. Temizliği yapılan petekler bir sene hiçbir sorun yaşamadan kullanıma müsaittir.

Ersoylar Tesisat ile Fayanstan Gelen Suyu Bulma

Su kaçakları evlerimizde veya iş yerlerimizde bir çok mekanda ve alanda meydana gelmektedir. Su kaçaklarının bazı belirtileri bulunmaktadır. Fayans aralarında ki küflenme, duvarlarda ki yosunlaşma, yine duvarlarda meydana gelen yosunlaşma, sıvaların düşmesi, ortaya çıkan aşırı ağır nem kokusu ve bir çok belirtisi vardır.

Belirtilerden biri de fayans aralarındaki derzin küflenmesi dir. Böyle durumlarda su kaçağı tahminen fayans arkasında  demektir. Fakat hepimizin bildiği gibi su kaçakları tahminle bulunmaz.

Firmamız Ersoylar Tesisat böyle durumlarda bünyesinde bulunan özek cihazlara başvurmaktadır. Ve kaçağın olduğu yeri milimetrik olarak bulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahcelievler-su-kacagi