İçeriğe geçin

Bahçelievler Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları oldukça can sıkan bir su tesisatı sorunudur. Bahçelievler Cihazla Su Kaçağı Tespiti olarak su kaçaklarını çok uygun fiyatlara kısa süre içerisinde buluyoruz. Kaçaklar artık teknolojinin de gelişmesi ile eski usullere göre kırmadan ve dökmeden kısa süre içerisinde onarılmaktadır.

Su kaçaklarını aramada çeşitli teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde su kaçakları hiçbir yere zarar vermeden, kırmadan ve dökmeden buluyoruz, kaçağın olduğu yeri tespit ediyoruz.

Su kaçakları belirtileri; yüksek gelen su faturaları, duvardan veya tavandan damlayan su damlaları , yosunlaşan fayans araları, ortamda ki ağır koku gibi.

Su kaçakları eskiden tesisat ustaları tarafından tesisatın olduğu bölgeler kırılarak aranırdı. Günümüzde ki teknolojik aletlerin olmamasından dolayı kaçaklar kırarak ve dökerek yani kaçağın olduğu alanı inşaat alanına çevirerek aranıyordu.

Günümüz Teknolojisi ile Bahçelievler Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları her ne kadar eski yapılarda karşımıza çıksa da bazen yanlış eğim verilen tesisatlar yüzünden yeni yapılarda da karşımıza çıkmaktadır. Su kaçakları yeni teknoloji ürünleri ile eskiye göre çok daha rahat bulunmaktadır.

Özel termal kameralar su kaçaklarını suyun soğukluğu veya sıcaklığına göre kaba taslak ama kesin olarak belli etmektedir. Sonrasında iş akustik su sesine duyarlı ses dinleme cihazlarına kalmaktadır. Kaçağın sesini kulaklıklara aktaran cihaz, kaçağın yerini tam olarak bulmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahcelievler-su-kacagi