İçeriğe geçin

Akustik Ses Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları çeşitli nedenlere dayanmaktadır. Kimi zaman uzun süreli kullanım sonucu paslanan ve deformasyona uğrayan demir su borularından kaynaklanan su kaçakları meydana gelir. Kimi zaman da su tesisat borularının inşaat sırasında usta hatası sonucu yanlış eğimle yapılmasına bağlı olarak meydana gelen su kaçakları. Hangi sebeple olursa olsun su kaçakları günümüzde bazı özel cihazlar ile bulunmaktadır. Bunlardan biri Akustik Ses Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Bulma , hemde kırmadan ve dökmeden. Diğeri de özel termal kameralar.

Su kaçakları eski dönemlerde tadilat süreci oldukça can sıkan bir tesisat sorunu idi. Çünkü kaçaklar her yeri kırarak aranıyordu. Kaçak ayrı bir sorun, inşaat molozları ayrı bir sorun, kırılan yeri sıvası boyası ayrı bir sorun vede temizliği ayrı bir sorun oluyordu.

Tabi bunların hepsi tek tek ve ayrı ayrı birer masraf demekti. Oysa günümüzde gelişen tesisat teknolojisi ile tesisat sorunları skiye göre çok daha kolay halledilmekte.

 

Su Sesine Duyarlı Akustik Ses Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Bulma

Bu cihazlar sayesinde su kaçakları çok kolay bir şekilde bulunmaktadır. Hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden su kaçakları bulunmakta ve kısa bir tadilat süreci ile kaçak sorunu ortadan kaldırılmaktadır.

Ayrıca Ersoylar Tesisat olarak firmamız su kaçağı hariç tüm tesisat sorunlarınız için bizi arayabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bahcelievler-su-kacagi